Zkušenosti stavebníků se službou

Stavba již byla zadána a děkuji za spolupráci díky které jsme získali několik kontaktů. Ruším tímto poptávku a jsem s pozdravem. Šinková B.


Dobrý den,
dekuji za informaci. Uz se mi ozvalo vice stavebniku, jednoho jsme si vybrali a jsme s nim nadmiru spokojeni.

Dekuji za Vase sluzby, s pozdravem, pekny den. Simona J


Dobrý den,
v současnosti nehledáme další nabídky ohledně výstavby našeho domu. Chtěli bychom vám poděkovat za zprostředkování několika zajímavých kontaktů. Nakonec jsme si vybrali firmu z jiného okruhu. Nicméně ti, kteří byli přes váš server, rozšířili náš pohled na možné požadavky. Děkujeme a s přáním klidných svátků Vás zdraví

Simona a Jan K.


„Vaše bezplatná služba naší rodině ušetřila spousta času a peněz při rekonstrukci našeho rodiného domu. Nemuseli jsme nikde hledat a ptát se, stačil jeden telefonický rozhovor a získali jsme velmi rychle levné a spolehlivé dodavatele„.

Markéta S, Strakonice


Stavba již byla zadána. Děkuji za pomoc. Ruším svoji poptávku, díky vašemu serveru jsme získali nabídku stavební firmy, která nám vyhovovala a uzavřeli jsme smlouvu.

Jana H.
www.budeme-stavet.cz (C) 2018 Katalog poptávek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace