Informace o službě

Služba vám usnadní získání cílených nabídek služeb či materiálů, které v konkrétním období stavby nebo rekonstrukce potřebujete. Použitím naší služby získáte také hodně odborných informací o nových postupech, materiálech, technologiích a řešeních. Jejich neznalost by Vás mohla mrzet, pokud byste se o nich dozvěděli až po dokončení stavby. Naší výhodou je maximální cílenost nabídek a servis, který Vám pomůže jak během příprav stavby, tak i při realizaci a dokončování stavby. Vaše požadavky můžete velice jednoduše v průběhu stavby měnit. Získané nabídky jsou pro Vás nezávazné a službu můžete kdykoliv bezplatně ukončit.

Proč využít službu – přínosy pro Vás

  • získáte informace o nových řešeních a materiálech o kterých jste ani nevěděli
  • Srovnáním nabídek si vyberete nejlepší projektanty, stavební firmy nebo dodavatele
  • Ušetříte čas, peníze i nervy
  • Získáte nabídky pouze na ověřené seriózní dodavatele, kteří zakázku dokončí a nevyberou pouze zálohu

Veškeré tyto služby poskytujeme zdarma. Stačí pouze jednoduché vyplnění kontaktního formuláře, následně Vás budeme telefonicky kontaktovat k upřesnění Vašich potřeb, aby pro Vás byl přínos služby maximální.

Pro snadnější orientaci jsou dodavatelé rozděleni do následujících skupin:

  • Financování (získáte nabídky úvěrů, hypoték, strukturální fondy atd.)
  • Projekt (získáte nabídky studií, technologií, nových materiálů a projektových dokumentací, zajištění stavebního povolení, územního řízení apod.)
  • Realizace (získáte nabídky dodavatelů staveb poskytujících jak stavbu na klíč tak jednotlivá řemesla, materiály, technické zařízení budov, vybavení a doplňky)

Díky našemu systému poskytneme Váš stavební záměr těm skupinám dodavatelů, jejichž službu budete potřebovat. Možní dodavatelé Vás následně budou informovat o svých nabídkách, nových výhodnějších technologiích, případných zvýhodněních či slevách apod.

Získáte tak výhodu dostatku informací a možnosti srovnání jednotlivých nabídek bez složitého hledání, ježdění, telefonování.

Pouze s dostatkem informací tak můžete postavit rychleji, lépe a levněji.


Pokračovat


www.budeme-stavet.cz (C) 2018 Katalog poptávek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace